Zgrzewanie siatek

Zgrzewanie siatek

Specjalizujemy się w zgrzewaniu siatek z drutu stalowego i nierdzewnego. Maksymalne wymiary siatek z drutu stalowego (s235jr) wynoszą 2000 x 3000 mm. Maksymalne wymiary siatek z drutu nierdzewnego (AISI 304, AISI 316)  wynoszą 900×900 mm. Oczka mogą być kwadratowe lub poziome.  Minimalny rozmiar oczka wynosi 20×30 mm.

Gięcie drutu CNC 2D i 3D

Gięcie drutu CNC 2d i 3d.

Gniemy drut stalowy i nierdzewny (s235jr, ocynkowany, AISI 304, AISI 316L). Mamy możliwości gięcia 2D i 3D. Średnice drutu od fi 3 mm do fi 8 mm. Osiągamy bardzo wysoką precyzję gięcia i niemal stuprocentową powtarzalność.

 

Zautomatyzowane spawanie

Automat do spawania profili i siatek

Wykonujemy usługowo prace spawalnicze na zautomatyzowanych stanowiskach spawalniczych, dzięki czemu otrzymujemy estetyczne i powtarzalne spawy. Jesteśmy przygotowani do wieloseryjnej produkcji.

Gięcie rur i profil 2D

Posiadamy maszyny do gięcia profili i rur stalowych (surowiec zimnogięty lub gorącowalcowany). Gniemy rury o średnicy od 15 do 30 mm oraz profile o przekroju 20×20 do 30×30. Maksymalna grubość ścianki wynosi 2 mm.

Cięcie stali i aluminum

Pila, pilarka, cięcie profirli, cięcie lag, maspekt. łukasz, marszał

Oferujemy cięcie profili stalowych, jak i aluminiowych. Możemy ciąć powierzony materiał pod różnym zadanym wcześniej kątem.

Usługi ślusarskie

Spawanie, mig, migomat, migiem, lekkie, konstrukcje, stalowe, stal, maspekt, lukasz marszal

Zapraszamy do współpracy  w dziedzinie obróbki (cięcia, spawania) lekkich konstrukcji stalowych. Nasz zespół wykona dla Państwa również małoseryjne zlecenia.