Regeneracja artykułów wyposażenia sklepu

Dbając o środowisko wspólnie z naszymi kontrahentami, oferujemy regenerację artykułów wyposażenia sklepów. Zaletą regeneracji jest ograniczanie emisji CO2, ale również jest to często tańsza forma wprowadzenia ponownie do obiegu sklepu dobrego asortymentu, który nie odbiega jakością od nowo nabytego produktu.

Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu wyposażania sklepów w asortyment POSM, regeneracja nie stanowi dla nas problemu. Park maszyn wraz z wykwalifikowaną kadrą ułatwia nam podejmowanie nowych projetków związanych z regeneracją asortymentu sklepu.

Regeneracja towaru z Maspekt.

Po skontaktowaniu się z nami oraz jeżeli jest potrzeba przekazania nam produktu. Przekazania produktu ma na celu oszacowania wstępnych procesów, które umożliwią przedstawienie oferty.

W momencie zaakceptowania oferty, towar który otrzymamy starannie przebieramy, dzięki czemu możemy oddzielić nadające się do użytku  elementy, od tych zużytych. Detale nie nadające się do dalszej eksploatacji zastępujemy nowymi, tak aby finalnie otrzymać najlepszy rezultat.

Zregenerowany towar przekazujemy kurierowi lub oddajemy do samodzielnego odbioru.